Cup

Cup

Czech Republic 2019/2020

Round:

Kladno Kladno 1 - 2 Štěchovice Štěchovice
Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 0 - 0 Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Meteor Praha Meteor Praha 1 - 3 Chrudim Chrudim
Olympie Březová Olympie Březová 0 - 3 Mariánské Lázně Mariánské Lázně

Aritma Praha Aritma Praha 0 - 1 Admira Praha Admira Praha
Baník Souš Baník Souš 0 - 3 Baník Sokolov Baník Sokolov
Beskyd Frenštát Beskyd Frenštát 1 - 2 Hlučín Hlučín
Detmarovice Detmarovice 1 - 7 Třinec Třinec
Hanácká Hanácká 2 Pen 3-4 2 Vítkovice Vítkovice
Humpolec Humpolec 0 - 9 Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov 2 - 3 Uničov Uničov
Kolín Kolín 0 - 1 Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
Komárov Komárov 0 - 1 Loko Vltavín Loko Vltavín
Letohrad Letohrad 0 - 3 Hradec Králové Hradec Králové
Motorlet Praha Motorlet Praha 4 - 0 Chomutov Chomutov
Nový Jičín Nový Jičín 2 - 3 Frýdek-Místek Frýdek-Místek
Olešnice u Bouzova Olešnice u Bouzova 2 - 1 Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice
Přepeře Přepeře 6 - 2 Dvůr Králové Dvůr Králové
Skastice Skastice 3 - 5 Líšeň Líšeň
Slovan Rosice Slovan Rosice 4 - 2 Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Sokol Hostouň Sokol Hostouň 2 - 1 Karlovy Vary Karlovy Vary
Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 1 Pen 3-1 1 Znojmo Znojmo
Sokol Libiš Sokol Libiš 0 - 2 Sokol Zápy Sokol Zápy
Sokol Srbice Sokol Srbice 1 - 2 Králův Dvůr Králův Dvůr
Spartak Soběslav Spartak Soběslav 0 - 2 Benešov Benešov
Strání Strání 1 - 3 Prostějov Prostějov
Tatran Sedlčany Tatran Sedlčany 0 - 4 Táborsko Táborsko
Tatran Všechovice Tatran Všechovice 0 - 4 Odra Petřkovice Odra Petřkovice
Unie Hlubina Unie Hlubina 1 - 2 Dolní Benešov Dolní Benešov
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 4 AET 2 Slavičín Slavičín
Velké Hamry Velké Hamry 0 - 4 Varnsdorf Varnsdorf
Zbuzany Zbuzany 1 - 3 Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice
Český Brod Český Brod 1 - 3 Slovan Velvary Slovan Velvary
Český lev - Union Beroun Český lev - Union Beroun 0 - 7 Dukla Praha Dukla Praha
Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou 3 AET 1 Stará Říše Stará Říše
HFK Olomouc HFK Olomouc 0 - 3 Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Libčany Libčany 0 - 3 Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou
Ostrá Ostrá 1 - 3 Vlašim Vlašim
Slany Slany 0 - 4 Slavoj Vyšehrad Slavoj Vyšehrad
Dobříš Dobříš 0 - 2 Písek Písek

Sokol Tasovice Sokol Tasovice 0 - 1 Vrchovina Vrchovina
Vysoké Mýto Vysoké Mýto 0 - 2 Pardubice Pardubice