Cup

Cup

Czech Republic 2020/2021

Beskyd Frenštát Beskyd Frenštát 2 - 0 Dolní Benešov Dolní Benešov
HFK Olomouc HFK Olomouc 0 - 2 Slovan Rosice Slovan Rosice

Spartak Soběslav Spartak Soběslav 1 - 4 Táborsko Táborsko

Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 2 - 4 Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice
Dvůr Králové Dvůr Králové 0 - 3 Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
Kladno Kladno 5 - 6 Benešov Benešov
Kolín Kolín 0 AET 0 Pardubice Pardubice
Libčany Libčany 0 - 7 Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou
Motorlet Praha Motorlet Praha 1 - 0 Meteor Praha Meteor Praha
Slaný Slaný 0 AET 0 Sokol Hostouň Sokol Hostouň
Sokol Libiš Sokol Libiš 0 - 6 Loko Vltavín Loko Vltavín
Mariánské Lázně Mariánské Lázně 0 - 6 Karlovy Vary Karlovy Vary
Chomutov Chomutov 1 - 3 Povltava FA Povltava FA
Olympie Březová Olympie Březová 3 - 2 Zbuzany Zbuzany
Baník Souš Baník Souš 2 - 0 Králův Dvůr Králův Dvůr
Náchod Náchod 0 - 6 Hradec Králové Hradec Králové
Slovan Velvary Slovan Velvary 5 - 1 Dobříš Dobříš
Sokol Srbice Sokol Srbice 3 - 0 Baník Sokolov Baník Sokolov
Velké Hamry Velké Hamry 0 - 2 Vlašim Vlašim
Vysoké Mýto Vysoké Mýto 0 AET 0 Sokol Zápy Sokol Zápy
Český Brod Český Brod 0 AET 0 Písek Písek
Český lev - Union Beroun Český lev - Union Beroun 0 - 4 Viktoria Žižkov Viktoria Žižkov

Tatran Sedlčany Tatran Sedlčany 0 - 6 Slavoj Vyšehrad Slavoj Vyšehrad

Letohrad Letohrad 0 - 2 Chrudim Chrudim
Humpolec Humpolec 1 - 2 Vrchovina Vrchovina
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 0 AET 0 Znojmo Znojmo

Detmarovice Detmarovice 1 - 6 Hlučín Hlučín
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov 0 - 3 Prostějov Prostějov
Nový Jičín Nový Jičín 0 - 3 Odra Petřkovice Odra Petřkovice
Olešnice u Bouzova Olešnice u Bouzova 0 - 4 Uničov Uničov
Skastice Skastice 0 - 6 Vyškov Vyškov
Slavičín Slavičín 0 - 3 Třinec Třinec
Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 0 - 1 Líšeň Líšeň
Stará Říše Stará Říše 1 - 4 Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava
Strání Strání 1 - 5 Hanácká Hanácká
Unie Hlubina Unie Hlubina 6 - 3 Vítkovice Vítkovice
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 0 - 1 Frýdek-Místek Frýdek-Místek
Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou 0 - 3 Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Admira Praha Admira Praha 0 - 4 Dukla Praha Dukla Praha
Komárov Komárov 1 - 3 Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Přepeře Přepeře 3 - 1 Varnsdorf Varnsdorf

Hranice Hranice 0 - 3 Blansko Blansko
Kosmonosy Kosmonosy 0 AET 0 Aritma Praha Aritma Praha