Today

A-League

Melbourne City Melbourne City 1 - 0 Wellington Phoenix Wellington Phoenix
Sydney Sydney 2 - 2 Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers

Bundesliga

Sturm Graz Sturm Graz 3 - 2 Mattersburg Mattersburg
Rheindorf Altach Rheindorf Altach 3 - 2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
St. Pölten St. Pölten 0 - 1 LASK Linz LASK Linz

Regionalliga Mitte

Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 2 - 1 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
Gurten Gurten 2 - 3 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
Stadl-Paura Stadl-Paura 0 - 2 Sturm Graz II Sturm Graz II
Allerheiligen Allerheiligen 6 - 0 Union St. Florian Union St. Florian

Regionalliga Ost

Karabakh Karabakh 3 - 2 Wiener SK Wiener SK

Regionalliga West

Dornbirn Dornbirn 2 - 0 TSV St. Johann TSV St. Johann
Wacker Innsbruck II Wacker Innsbruck II 0 - 7 Liefering Liefering
Alberschwende Alberschwende 1 - 2 Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden
Seekirchen Seekirchen 3 - 2 Rheindorf Altach II Rheindorf Altach II
Hohenems Hohenems 2 - 1 Kitzbühel Kitzbühel
Grödig Grödig 1 - 1 Schwaz Schwaz

Landesliga Wien

Donau Donau - Ostbahn XI Ostbahn XI
Favoritner AC Favoritner AC - Technopool Admira Technopool Admira
Post Post - Team Wiener Linien Team Wiener Linien
Elektra Elektra - Sportunion Mauer Sportunion Mauer
Wiener Viktoria Wiener Viktoria - Gerasdorf Stammersdorf Gerasdorf Stammersdorf

Landesliga Tirol

Hall Hall - Mayrhofen Mayrhofen
SV Innsbruck SV Innsbruck - Reichenau Reichenau
Wattens II Wattens II - Kirchbichl Kirchbichl
Kematen Kematen - Zams Zams

Landesliga Niederosterreich

Gaflenz Gaflenz - Ardagger Ardagger
Retz Retz - Leobendorf Leobendorf
Spratzern Spratzern - Waidhofen / Thaya Waidhofen / Thaya

Landesliga Oberosterreich

St. Valentin St. Valentin - Gmunden Gmunden
Union Weißkirchen Union Weißkirchen - Andorf Andorf
Bad Ischl Bad Ischl - St. Marienkirchen St. Marienkirchen
Hertha Hertha - Grieskirchen Grieskirchen
Ried II Ried II - Grün Weiß Micheldorf Grün Weiß Micheldorf

Landesliga Salzburg

Union Hallein Union Hallein - Bischofshofen Bischofshofen
Strobl Strobl - Eugendorf Eugendorf
Golling Golling - Zell am See Zell am See
Altenmarkt Altenmarkt - Kuchl Kuchl
Bramberg Bramberg - Austria Salzburg Austria Salzburg

Landesliga Burgenland

Markt Allhau Markt Allhau - Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
St. Margarethen St. Margarethen - Horitschon Horitschon
Kohfidisch Kohfidisch - Parndorf II Parndorf II
Klingenbach Klingenbach - Stegersbach Stegersbach
Draßburg Draßburg - Neuberg Neuberg

Landesliga Steiermark

Bad Radkersburg Bad Radkersburg - Mettersdorf Mettersdorf
Lebring Lebring - Grazer AK Grazer AK
Kapfenberger SV II Kapfenberger SV II - Blau-Weiß Feldkirch Blau-Weiß Feldkirch

Landesliga Karnten

Bleiburg Bleiburg - Lendorf Lendorf

Landesliga Vorarlbergliga

Austria Lustenau II Austria Lustenau II - Nenzing Nenzing
Schwarzach Schwarzach - Langenegg Langenegg
Fussach Fussach - Lauterach Lauterach
Admira Dornbirn Admira Dornbirn - Andelsbuch Andelsbuch

First Division A

Lokeren Lokeren 1 - 1 Sporting Charleroi Sporting Charleroi
AS Eupen AS Eupen 4 - 1 Mechelen Mechelen
Sint-Truiden Sint-Truiden 1 - 0 KV Oostende KV Oostende
Kortrijk Kortrijk 1 - 1 Gent Gent

First Division B

Lierse Lierse 3 - 2 Cercle Brugge Cercle Brugge
SV Roeselare SV Roeselare 0 - 0 Westerlo Westerlo

First Amateur Division

Oudenaarde Oudenaarde - Patro Eisden Patro Eisden
RFC Seraing RFC Seraing - Heist Heist
Oosterwijk Oosterwijk - Dessel Sport Dessel Sport
Lommel United Lommel United - Knokke Knokke
Excelsior Virton Excelsior Virton - Geel Geel

Second Amateur Division VFV A

Sint-Niklaas Sint-Niklaas - Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel
Torhout Torhout - Sparta Petegem Sparta Petegem
Temse Temse - Izegem Izegem
Gent-Zeehaven Gent-Zeehaven - Ronse Ronse
Olsa Brakel Olsa Brakel - Gullegem Gullegem

Second Amateur Division VFV B

Olympic Charleroi Olympic Charleroi - La Louvière Centre La Louvière Centre
RES Durbuy RES Durbuy - La Calamine La Calamine
Waremme Waremme - Meux Meux

Second Amateur Division ACFF

Sint-Lenaarts Sint-Lenaarts - Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen
Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw - Thes Sport Thes Sport
City Pirates Antwerpen City Pirates Antwerpen - Hoogstraten Hoogstraten
Sporting Hasselt Sporting Hasselt - KVV Duffel KVV Duffel
Tempo Overijse Tempo Overijse - Cappellen Cappellen

Third Amateur Division VFV A

Dikkelvenne Dikkelvenne - Merelbeke Merelbeke
RFC Wetteren RFC Wetteren - FC Lebbeke FC Lebbeke
Eendracht Wervik Eendracht Wervik - Grimbergen Grimbergen

Third Amateur Division VFV B

Leopoldsburg Leopoldsburg - Ternesse Ternesse
Esperanza Pelt Esperanza Pelt - Houtvenne Houtvenne
Bilzerse Waltwilder Bilzerse Waltwilder - Eendracht Termien Eendracht Termien
Heur Tongeren Heur Tongeren - Wellen Wellen

Third Amateur Division ACFF A

Racing Jet Wavre Racing Jet Wavre - Stade Brainois Stade Brainois
Onhaye Onhaye - Binche Binche
La Louvière La Louvière - Guadalupe Guadalupe

Third Amateur Division ACFF B

Aische Aische - Tilleur Tilleur
US Givry US Givry - Huy Huy

Provincial Antwerpen

K. Kontich K. Kontich - Vorselaar Vorselaar
Lyra Lyra - Antonia Antonia
Racing Mechelen Racing Mechelen - Oppuurs Oppuurs

Provincial Brabant

Houtem-Oplinter Houtem-Oplinter - Veltem Veltem
Stade Bierbeek Stade Bierbeek - Meise Meise
Betekom Betekom - Racing Butsel Racing Butsel
Ixelles Ixelles - Villers-La-Ville Villers-La-Ville

Provincial Limburg

Park Houthalen Park Houthalen - Huvo Jeuk Huvo Jeuk
Beringen Beringen - Bregel Sport Bregel Sport
Eendracht Maasmechelen Eendracht Maasmechelen - Racing Peer Racing Peer

Provincial Luxembourg

La Roche La Roche - Chaumont Chaumont
Nothomb-Post Nothomb-Post - Saint-Louis-Saint-Léger Saint-Louis-Saint-Léger
Oppagne-Wéris Oppagne-Wéris - Champlon Champlon

Provincial Oost Vlaanderen

Berlare Berlare - Ardennen Ardennen
Sottegem Sottegem - Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge

Provincial West Vlaanderen

Oostduinkerke Oostduinkerke - Westkapelle Westkapelle
RC Lauwe RC Lauwe - Rumbeke Rumbeke

A PFG

Levski Sofia Levski Sofia 2 - 2 CSKA Sofia CSKA Sofia
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0 - 3 Cherno More Cherno More

B PFG East

Ludogorets II Ludogorets II 4 - 1 Botev Vratsa Botev Vratsa

V AFG Northeast

Hitrino Hitrino - Botev Novi Pazar Botev Novi Pazar
Kaliakra Kaliakra Postp. Septemvri Tervel Septemvri Tervel

V AFG Southeast

Yambol 1915 Yambol 1915 - Gigant Saedinenie Gigant Saedinenie
Karnobat Karnobat - Evrokolezh Evrokolezh
Asenovets Asenovets - Atletik Kuklen Atletik Kuklen
Svilengrad Svilengrad - Sokol Markovo Sokol Markovo
Borislav 2009 Borislav 2009 - Rozova dolina Rozova dolina
Rakovski 2011 Rakovski 2011 - Dimitrovgrad Dimitrovgrad
Vereya II Vereya II - Arda Arda

V AFG Southwest

Septemvri Simitli Septemvri Simitli - Bansko Bansko
Rilski Sportist Rilski Sportist - Hebar 1918 Hebar 1918
Marek Marek - Slivnishki geroy Slivnishki geroy
Pirin Gotse Delchev Pirin Gotse Delchev - Balkan Botevgrad Balkan Botevgrad
Svoboda Svoboda - Chavdar Etropole Chavdar Etropole
Botev Ihtiman Botev Ihtiman - OFK Elin Pelin OFK Elin Pelin
Vihren Vihren - Germaneya Germaneya
Belasitsa Belasitsa - Pirin Razlog Pirin Razlog

C-League

Naga World Naga World 2 - 1 Svay Rieng Svay Rieng
Phnom Penh Crown Phnom Penh Crown 0 - 1 National Defense National Defense
Police Commissary Police Commissary 2 - 1 Kirivong Sok Sen Chey Kirivong Sok Sen Chey

CSL

Yanbian Funde Yanbian Funde 1 - 2 Henan Jianye Henan Jianye
Tianjin Quanjian Tianjin Quanjian 2 - 1 Hebei CFFC Hebei CFFC

League One

Shanghai Shenxin Shanghai Shenxin 0 - 1 Shijiazhuang Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright
Hangzhou Hangzhou 2 - 4 Shenzhen Shenzhen
Nei Mongol Zhongyou Nei Mongol Zhongyou 2 - 0 Beijing Renhe Beijing Renhe
Dalian Transcendence Dalian Transcendence 2 - 0 Wuhan Zall Wuhan Zall
Meizhou Hakka Meizhou Hakka 2 - 3 Zhejiang Yiteng Zhejiang Yiteng
Baoding Yingli Yitong Baoding Yingli Yitong 3 - 2 Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
Yunnan Lijiang Yunnan Lijiang 0 - 1 Dalian Yifang Dalian Yifang

Czech Liga

Teplice Teplice 1 - 0 Karviná Karviná
Jablonec Jablonec 0 - 3 Sparta Praha Sparta Praha

FNL

Olympia Praha Olympia Praha 0 - 2 Vítkovice Vítkovice
Třinec Třinec 1 - 0 Pardubice Pardubice
Příbram Příbram 4 - 0 Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Hradec Králové Hradec Králové 0 - 1 Baník Sokolov Baník Sokolov
České Budějovice České Budějovice 2 - 1 Opava Opava

3. liga CFL

Slavoj Vyšehrad Slavoj Vyšehrad 2 - 4 Loko Vltavín Loko Vltavín
Písek Písek 6 - 0 Polaban Nymburk Polaban Nymburk
Benešov Benešov 1 - 4 Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
Sokol Čížová Sokol Čížová 1 Pen 4-2 1 Převýšov Převýšov
Viktorie Jirny Viktorie Jirny 1 - 3 Sokol Zápy Sokol Zápy
Dobrovice Dobrovice 2 - 3 Králův Dvůr Králův Dvůr

3. liga MSFL

Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice 1 - 0 Líšeň Líšeň
HFK Olomouc HFK Olomouc 1 - 3 Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov 3 - 2 Hodonín-Šardice Hodonín-Šardice
Hlučín Hlučín 2 - 1 Odra Petřkovice Odra Petřkovice
Uherský Brod Uherský Brod 2 - 0 Mohelnice Mohelnice
Spartak Hulín Spartak Hulín 2 - 1 Vyškov Vyškov
Prostějov Prostějov 2 - 3 Hanácká Hanácká

3. Division A

Petřín Plzeň Petřín Plzeň 0 - 2 Přeštice Přeštice
Olympie Březová Olympie Březová 2 Pen 2-4 2 Karlovy Vary Karlovy Vary
Slavoj Český Krumlov Slavoj Český Krumlov 1 Pen 4-1 1 Rakovník Rakovník
Dobříš Dobříš 1 - 3 Mariánské Lázně Mariánské Lázně
Hořovicko Hořovicko 4 - 0 Tatran Sedlčany Tatran Sedlčany
Doubravka Doubravka 2 Pen 10-11 2 Aritma Praha Aritma Praha
Spartak Soběslav Spartak Soběslav 0 - 1 Jankov Jankov
Malše Roudné Malše Roudné 2 - 1 Klatovy Klatovy

3. Division B

Motorlet Praha Motorlet Praha 2 - 0 Tatran Rakovník Tatran Rakovník
Chomutov Chomutov 5 - 0 Hrobce Hrobce
Baník Souš Baník Souš 2 - 1 Ostrá Ostrá
Úvaly Úvaly 1 Pen 4-2 1 Arsenal Česká Lípa Arsenal Česká Lípa
Slovan Velvary Slovan Velvary 2 - 0 Kladno Kladno

3. Division C

FK Brandýs nad Labem FK Brandýs nad Labem 0 Pen 3-4 0 Jiskra Mšeno Jiskra Mšeno
Čechie Vykáň Čechie Vykáň 1 - 3 Zbuzany Zbuzany
Vysoké Mýto Vysoké Mýto 2 - 0 Letohrad Letohrad
Sokol Živanice Sokol Živanice 1 - 0 Dvůr Králové Dvůr Králové
Trutnov Trutnov 1 - 2 Kolín Kolín
Kratonohy Kratonohy 2 Pen 3-1 2 Admira Praha Admira Praha

3. Division D

Bzenec Bzenec 3 - 1 Třebíč Třebíč

3. Division E

Hranice Hranice 1 - 1 Nové Sady Nové Sady
Vsetín Vsetín 2 - 0 Lokomotiva Petrovice Lokomotiva Petrovice
Nový Jičín Nový Jičín 0 - 2 Jeseník Jeseník

Premier League

Chelsea Chelsea 4 - 2 Watford Watford
Huddersfield Town Huddersfield Town 2 - 1 Manchester United Manchester United
Manchester City Manchester City 3 - 0 Burnley Burnley
Newcastle United Newcastle United 1 - 0 Crystal Palace Crystal Palace
Stoke City Stoke City 1 - 2 AFC Bournemouth AFC Bournemouth
Swansea City Swansea City 1 - 2 Leicester City Leicester City
Southampton Southampton 1 - 0 West Bromwich Albion West Bromwich Albion

Championship

Aston Villa Aston Villa 2 - 1 Fulham Fulham
Barnsley Barnsley 0 - 1 Hull City Hull City
Bolton Wanderers Bolton Wanderers 1 - 1 Queens Park Rangers Queens Park Rangers
Brentford Brentford 3 - 3 Sunderland Sunderland
Bristol City Bristol City 0 - 3 Leeds United Leeds United
Derby County Derby County 2 - 0 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
Middlesbrough Middlesbrough 0 - 1 Cardiff City Cardiff City
Nottingham Forest Nottingham Forest 2 - 0 Burton Albion Burton Albion
Sheffield United Sheffield United 2 - 1 Reading Reading
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers 3 - 2 Preston North End Preston North End
Millwall Millwall 2 - 0 Birmingham City Birmingham City

League One

Blackpool Blackpool 1 - 3 Wigan Athletic Wigan Athletic
Blackburn Rovers Blackburn Rovers 3 - 0 Portsmouth Portsmouth
Bradford City Bradford City 0 - 1 Charlton Athletic Charlton Athletic
Doncaster Rovers Doncaster Rovers 0 - 3 Walsall Walsall
AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0 - 1 Plymouth Argyle Plymouth Argyle
Gillingham Gillingham 1 - 2 Northampton Town Northampton Town
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 4 - 4 Oldham Athletic Oldham Athletic
Oxford United Oxford United 3 - 3 Rotherham United Rotherham United
Scunthorpe United Scunthorpe United 2 - 1 Peterborough United Peterborough United
Shrewsbury Town Shrewsbury Town 1 - 0 Fleetwood Town Fleetwood Town
Southend United Southend United 1 - 0 Bury Bury
Rochdale Rochdale 1 - 0 Bristol Rovers Bristol Rovers

League Two

Carlisle United Carlisle United 1 - 1 Notts County Notts County
Cambridge United Cambridge United 2 - 1 Chesterfield Chesterfield
Cheltenham Town Cheltenham Town 1 - 0 Lincoln City Lincoln City
Coventry City Coventry City 0 - 0 Colchester United Colchester United
Barnet Barnet 1 - 1 Yeovil Town Yeovil Town
Crawley Town Crawley Town 0 - 0 Luton Town Luton Town
Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0 - 2 Accrington Stanley Accrington Stanley
Exeter City Exeter City 0 - 1 Port Vale Port Vale
Newport County Newport County 1 - 1 Mansfield Town Mansfield Town
Stevenage Stevenage 1 - 2 Forest Green Rovers Forest Green Rovers
Swindon Town Swindon Town 1 - 0 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
Morecambe Morecambe 0 - 0 Grimsby Town Grimsby Town

National League

Chester Chester 1 - 2 Boreham Wood Boreham Wood
Bromley Bromley 2 - 0 Woking Woking
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge 0 - 1 Wrexham Wrexham
Fylde Fylde 2 Aban. 1 Maidstone United Maidstone United
Aldershot Town Aldershot Town 2 - 1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Dover Athletic Dover Athletic 1 - 1 Maidenhead United Maidenhead United
Leyton Orient Leyton Orient 0 - 1 Macclesfield Town Macclesfield Town
Eastleigh Eastleigh 3 - 2 Gateshead Gateshead
Halifax Town Halifax Town 1 - 1 Torquay United Torquay United
Guiseley Guiseley 4 - 2 Solihull Moors Solihull Moors
Hartlepool United Hartlepool United 1 - 1 Sutton United Sutton United
Ebbsfleet United Ebbsfleet United 3 - 2 Barrow Barrow

National League N / S North

Darlington Darlington 2 - 1 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue
Harrogate Town Harrogate Town 2 - 2 Leamington Leamington
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers 2 - 2 Spennymoor Town Spennymoor Town
Chorley Chorley 1 - 0 United of Manchester United of Manchester
Curzon Ashton Curzon Ashton 2 - 1 Boston United Boston United
North Ferriby United North Ferriby United 0 - 2 AFC Telford United AFC Telford United
Southport Southport 2 - 2 Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
Brackley Town Brackley Town 3 - 1 Blyth Spartans Blyth Spartans
Tamworth Tamworth 2 - 3 Alfreton Town Alfreton Town
Nuneaton Town Nuneaton Town 1 - 3 Stockport County Stockport County
Salford City Salford City 3 - 2 York City York City
Darlington Darlington 2 83' 0 Bradford Park Avenue Bradford Park Avenue

National League N / S South

Concord Rangers Concord Rangers 2 - 2 Weston-super-Mare Weston-super-Mare
Eastbourne Borough Eastbourne Borough 2 - 2 East Thurrock United East Thurrock United
Gloucester City Gloucester City 0 - 1 Welling United Welling United
Bognor Regis Town Bognor Regis Town 1 - 3 Chippenham Town Chippenham Town
Chelmsford City Chelmsford City 1 - 0 Dartford Dartford
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville 2 - 2 Poole Town Poole Town
Wealdstone Wealdstone 2 - 1 Truro City Truro City
Bath City Bath City 1 - 1 Braintree Town Braintree Town
Whitehawk Whitehawk 1 - 3 Hampton & Richmond Hampton & Richmond
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town 2 - 0 Oxford City Oxford City
St Albans City St Albans City 0 - 0 Hungerford Town Hungerford Town

Non League Premier Northern

Farsley Celtic AFC Farsley Celtic AFC 0 - 3 Mickleover Sports Mickleover Sports
Coalville Town Coalville Town 1 - 5 Buxton Buxton
Halesowen Town Halesowen Town 4 - 3 Lancaster City Lancaster City
Matlock Town Matlock Town 2 - 0 Stafford Rangers Stafford Rangers
Ashton United Ashton United 3 - 3 SL Aquaforce SL Aquaforce
Nantwich Town Nantwich Town 3 - 2 Witton Albion Witton Albion
Rushall Olympic Rushall Olympic 0 - 2 Marine Marine
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 4 - 2 Barwell Barwell
Warrington Town Warrington Town 0 - 0 Altrincham Altrincham
Whitby Town Whitby Town 2 - 2 Hednesford Town Hednesford Town
Workington Workington 4 - 0 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town
Stourbridge Stourbridge 0 - 2 Grantham Town Grantham Town

Non League Premier Southern

Dorchester Town Dorchester Town 0 - 2 Banbury United Banbury United
Chesham United Chesham United 2 - 0 Biggleswade Town Biggleswade Town
Dunstable Town Dunstable Town 1 - 1 Redditch United Redditch United
Farnborough Farnborough 2 - 4 St Neots Town St Neots Town
Bishop's Stortford Bishop's Stortford 1 - 2 Tiverton Town Tiverton Town
Frome Town Frome Town 1 - 0 Basingstoke Town Basingstoke Town
Gosport Borough Gosport Borough Postp. King's Lynn Town King's Lynn Town
Hereford Hereford 3 - 0 Kings Langley Kings Langley
Kettering Town Kettering Town 0 - 0 Slough Town Slough Town
St Ives Town St Ives Town 1 - 2 Weymouth Weymouth
Stratford Town Stratford Town 1 - 1 Royston Town Royston Town
Hitchin Town Hitchin Town 2 - 0 Merthyr Town Merthyr Town

Non League Premier Isthmian

Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 3 - 2 Burgess Hill Town Burgess Hill Town
Dorking Wanderers Dorking Wanderers 3 - 2 Needham Market Needham Market
Harlow Town Harlow Town 1 - 1 Margate Margate
Harrow Borough Harrow Borough 1 - 2 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
Billericay Town Billericay Town 2 - 1 Enfield Town Enfield Town
Kingstonian Kingstonian 2 - 1 Wingate & Finchley Wingate & Finchley
Leiston Leiston 1 - 5 Folkestone Invicta Folkestone Invicta
Merstham Merstham 6 - 2 Lowestoft Town Lowestoft Town
Staines Town Staines Town 3 - 0 Leatherhead Leatherhead
Tonbridge Angels Tonbridge Angels 1 - 2 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United
Worthing Worthing 1 - 2 Hendon Hendon
Metropolitan Police Metropolitan Police 3 - 1 Thurrock Thurrock

Non League Div One Isthmian North

Potters Bar Town Potters Bar Town - Witham Town Witham Town
Mildenhall Town Mildenhall Town - Heybridge Swifts Heybridge Swifts
Romford Romford - Bury Town Bury Town
Soham Town Rangers Soham Town Rangers - AFC Hornchurch AFC Hornchurch
Waltham Abbey Waltham Abbey - Barking Barking
Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree - Ware Ware
Hertford Town Hertford Town - Brentwood Town Brentwood Town
Canvey Island Canvey Island - AFC Sudbury AFC Sudbury
Cheshunt Cheshunt - Dereham Town Dereham Town
Grays Athletic Grays Athletic - Tilbury Tilbury
Haringey Borough Haringey Borough - Norwich United Norwich United
Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea - Aveley Aveley

Non League Div One Isthmian South

East Grinstead Town East Grinstead Town - Guernsey Guernsey
South Park South Park - Shoreham Shoreham
Sittingbourne Sittingbourne - Chipstead Chipstead
Thamesmead Town Thamesmead Town - Cray Wanderers Cray Wanderers
Walton Casuals Walton Casuals - Hythe Town Hythe Town
Whyteleafe Whyteleafe - Greenwich Borough Greenwich Borough
Phoenix Sports Phoenix Sports - Ramsgate Ramsgate
Lewes Lewes - Herne Bay Herne Bay
Carshalton Athletic Carshalton Athletic - Ashford United Ashford United
Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals - Hastings United Hastings United
Faversham Town Faversham Town - VCD Athletic VCD Athletic
Horsham Horsham - Molesey Molesey

Non League Div One Northern North

Radcliffe Borough Radcliffe Borough - Colwyn Bay Colwyn Bay
Ramsbottom United Ramsbottom United - Colne Colne
Tadcaster Albion Tadcaster Albion - Skelmersdale United Skelmersdale United
Trafford Trafford - Glossop North End Glossop North End
Prescot Cables Prescot Cables - Clitheroe Clitheroe
Ossett Town Ossett Town - Bamber Bridge Bamber Bridge
Droylsden Droylsden - Ossett Albion Ossett Albion
Hyde United Hyde United - Brighouse Town Brighouse Town
Kendal Town Kendal Town - Scarborough Athletic Scarborough Athletic
Mossley Mossley - South Shields South Shields
Atherton Collieries Atherton Collieries - Goole Goole

Non League Div One Northern South

Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic - Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo
Lincoln United Lincoln United - Leek Town Leek Town
Romulus Romulus - Spalding United Spalding United
Sheffield Sheffield - Corby Town Corby Town
Gresley Gresley - Peterborough Sports Peterborough Sports
Frickley Athletic Frickley Athletic - Stamford Stamford
Belper Town Belper Town - Alvechurch Alvechurch
Carlton Town Carlton Town - Market Drayton Town Market Drayton Town
Chasetown Chasetown - Newcastle Town Newcastle Town
Cleethorpes Town Cleethorpes Town - Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels
Basford United Basford United - Bedworth United Bedworth United

Non League Div One Southern Central

Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United - AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds
AFC Kempston Rovers AFC Kempston Rovers - Hanwell Town Hanwell Town
Northwood Northwood - Aylesbury United Aylesbury United
Thame United Thame United - Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex)
Fleet Town Fleet Town - Marlow Marlow
Arlesey Town Arlesey Town - Moneyfields Moneyfields
Egham Town Egham Town - Uxbridge Uxbridge
Aylesbury Aylesbury - Hartley Wintney Hartley Wintney
Barton Rovers Barton Rovers - Bedford Town Bedford Town
Chalfont St Peter Chalfont St Peter - Cambridge City Cambridge City

Non League Div One Southern SW

Salisbury Salisbury - Evesham United Evesham United
Shortwood United Shortwood United - Paulton Rovers Paulton Rovers
Taunton Town Taunton Town - Winchester City Winchester City
Wimborne Town Wimborne Town - Swindon Supermarine Swindon Supermarine
Mangotsfield United Mangotsfield United - Larkhall Athletic Larkhall Athletic
Kidlington Kidlington - North Leigh North Leigh
Barnstaple Town Barnstaple Town - Slimbridge Slimbridge
Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm - Cinderford Town Cinderford Town
Cirencester Town Cirencester Town - Yate Town Yate Town
Didcot Town Didcot Town - Bishop's Cleeve Bishop's Cleeve
AFC Totton AFC Totton - Bideford Bideford

CCL Premier Division

AFC Hayes AFC Hayes 0 - 3 CB Hounslow United CB Hounslow United
Abbey Rangers Abbey Rangers 1 - 3 North Greenford United North Greenford United
Redhill Redhill 1 - 1 Banstead Athletic Banstead Athletic
Sutton Common Rovers Sutton Common Rovers 3 - 0 Godalming Town Godalming Town

CCL Division One

Cove Cove 0 - 3 Raynes Park Vale Raynes Park Vale
Chessington & Hook Utd. Chessington & Hook Utd. 3 - 1 Bagshot Bagshot
Eversley & California Eversley & California 5 - 2 South Park Reserves South Park Reserves
FC Deportivo Galicia FC Deportivo Galicia 2 - 1 Bedfont & Feltham Bedfont & Feltham
Fleet Spurs Fleet Spurs 3 - 4 AC London AC London
Sheerwater Sheerwater 4 - 2 Badshot Lea Badshot Lea

U21 Premier League Division 2

Manchester City U23 Manchester City U23 4 - 1