Vandaag

CSL

Beijing Guoan Beijing Guoan - Qingdao Huanghai Qingdao Huanghai
Tianjin Teda Tianjin Teda - Hebei CFFC Hebei CFFC
Chongqing Dangdai Lifan Chongqing Dangdai Lifan - Wuhan Zall Wuhan Zall
Shijiazhuang Ever Bright Shijiazhuang Ever Bright - Shanghai SIPG Shanghai SIPG

FA Cup

Hartley Wintney Hartley Wintney - Erith & Belvedere Erith & Belvedere
Crawley Down Gatwick Crawley Down Gatwick - Hendon Hendon
East Grinstead Town East Grinstead Town - Worthing Worthing
Cowes Sports Cowes Sports - Weston-super-Mare Weston-super-Mare
Mossley Mossley - Ramsbottom United Ramsbottom United
Sunderland RCA Sunderland RCA - Prescot Cables Prescot Cables
Lancaster City Lancaster City - Runcorn Town Runcorn Town
West Allotment Celtic West Allotment Celtic - Hyde Hyde
Warrington Town Warrington Town - South Shields South Shields
Leek Town Leek Town - Mickleover Sports Mickleover Sports
Marske United Marske United - Trafford Trafford
West Auckland Town West Auckland Town - Runcorn Linnets Runcorn Linnets
Whitley Bay Whitley Bay - Witton Albion Witton Albion
City of Liverpool City of Liverpool - Morpeth Town Morpeth Town
Atherton Collieries Atherton Collieries - Bamber Bridge Bamber Bridge
Quorn Quorn - Matlock Town Matlock Town
Consett Consett - Stockton Town Stockton Town
Radcliffe Borough Radcliffe Borough - Workington Workington
Scarborough Athletic Scarborough Athletic - Ashton United Ashton United
Whitby Town Whitby Town - Warrington Rylands Warrington Rylands
Stamford Stamford - AFC Sudbury AFC Sudbury
United of Manchester United of Manchester - Pontefract Collieries Pontefract Collieries
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic - Bishop Auckland Bishop Auckland
Tadcaster Albion Tadcaster Albion - Litherland Remyca Litherland Remyca
Hednesford Town Hednesford Town - Long Eaton United Long Eaton United
Tamworth Tamworth - Stourbridge Stourbridge
Longridge Town Longridge Town - Charnock Richard Charnock Richard
Grantham Town Grantham Town - Rushall Olympic Rushall Olympic
Buxton Buxton - Belper Town Belper Town
Nuneaton Town Nuneaton Town - Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo
Westfields Westfields - Worksop Town Worksop Town
Coventry Sphinx Coventry Sphinx - Ilkeston Ilkeston
Banbury United Banbury United - Carlton Town Carlton Town
Chasetown Chasetown - Basford United Basford United
Tividale Tividale - Nantwich Town Nantwich Town
Barwell Barwell - Bedworth United Bedworth United
AFC Mansfield AFC Mansfield - Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
Coalville Town Coalville Town - Sheffield Sheffield
West Bridgford West Bridgford - Halesowen Town Halesowen Town
Ely City Ely City - Biggleswade Biggleswade
Leiston Leiston - Biggleswade Town Biggleswade Town
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds - Newark Flowserve Newark Flowserve
Shifnal Town Shifnal Town - Alvechurch Alvechurch
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting - Stratford Town Stratford Town
Haverhill Rovers Haverhill Rovers - Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree
Kings Langley Kings Langley - Clacton Clacton
Daventry Town Daventry Town - Evesham United Evesham United
Walthamstow Walthamstow - St Margaretsbury St Margaretsbury
Bury Town Bury Town - Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
Dereham Town Dereham Town - Canvey Island Canvey Island
Hanley Town Hanley Town - Redditch United Redditch United
Frickley Athletic Frickley Athletic - Marine Marine
Long Melford Long Melford - Cheshunt Cheshunt
Cambridge City Cambridge City - Stowmarket Town Stowmarket Town
Peterborough Sports Peterborough Sports - Enfield Town Enfield Town
Potters Bar Town Potters Bar Town - East Thurrock United East Thurrock United
Harlow Town Harlow Town - Waltham Abbey Waltham Abbey
Bedfont Sports Bedfont Sports - Lewes Lewes
Leighton Town Leighton Town - Mildenhall Town Mildenhall Town
Welwyn Garden City Welwyn Garden City - Bishop's Stortford Bishop's Stortford
Coggeshall Town Coggeshall Town - Stansted Stansted
Barking Barking - Dunstable Town Dunstable Town
Royston Town Royston Town - Wroxham Wroxham
Frimley Green Frimley Green - Marlow Marlow
Staines Town Staines Town - Walton Casuals Walton Casuals
Corinthian Corinthian - Sevenoaks Town Sevenoaks Town
Whyteleafe Whyteleafe - Binfield Binfield
Chipstead Chipstead - Deal Town Deal Town
Horsham Horsham - Kingstonian Kingstonian
Haringey Borough Haringey Borough - Tunbridge Wells Tunbridge Wells
Little Common Little Common - Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals
Haywards Heath Town Haywards Heath Town - Hanwell Town Hanwell Town
Cobham Cobham - Risborough Rangers Risborough Rangers
Burnham Burnham - Northwood Northwood
Brantham Athletic Brantham Athletic - St Ives Town St Ives Town
Ashford United Ashford United - Bracknell Town Bracknell Town
Hastings United Hastings United - Chesham United Chesham United
Steyning Town Steyning Town - Sheppey United Sheppey United
South Park South Park - Bognor Regis Town Bognor Regis Town
Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea - AFC Hornchurch AFC Hornchurch
Merstham Merstham - AFC Dunstable AFC Dunstable
Chatham Town Chatham Town - Southall Southall
Chalfont St Peter Chalfont St Peter - Farnborough Farnborough
Margate Margate - Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
Fairford Town Fairford Town - Sholing Sholing
Cinderford Town Cinderford Town - Royal Wootton Royal Wootton
Chichester City Chichester City - Cribbs Cribbs
Chertsey Town Chertsey Town - Leatherhead Leatherhead
Winchester City Winchester City - Clevedon Town Clevedon Town
Taunton Town Taunton Town - Wantage Town Wantage Town
Tadley Calleva Tadley Calleva - Truro City Truro City
Barnstaple Town Barnstaple Town - Wimborne Town Wimborne Town
Aylesbury United Aylesbury United - Moneyfields Moneyfields
Yate Town Yate Town - Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm
Merthyr Town Merthyr Town - Poole Town Poole Town
Frome Town Frome Town - AFC Stoneham AFC Stoneham
Christchurch Christchurch - Dorchester Town Dorchester Town
Swindon Supermarine Swindon Supermarine - Shepton Mallet Shepton Mallet
Saltash United Saltash United - Cirencester Town Cirencester Town
Skelmersdale United Skelmersdale United - Bootle Bootle
Lowestoft Town Lowestoft Town - Aveley Aveley
Cowes Cowes - Weston-super-Mare Weston-super-Mare
AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds - Newark Newark
Chatham Chatham - Southall FC Southall FC
Chipstead Chipstead - Deal Deal
Cinderford Cinderford - Royal Wootton Royal Wootton
Cobham Cobham - Risborough Risborough
Ely Ely - Biggleswade FC Biggleswade FC
Fairford Fairford - Sholing Sholing
Hednesford Hednesford - Long Eaton Long Eaton
Kings Langley Kings Langley - Clacton Clacton
Lancaster City Lancaster City - Runcorn Town Runcorn Town
Merstham Merstham - Dunstable Town Dunstable Town
Saltash Saltash - Cirencester Cirencester
Shifnal Town Shifnal Town - Alvechurch Alvechurch
Tadcaster Tadcaster - Litherland REMYCA FC Litherland REMYCA FC
Tadley Tadley - Truro Truro
West Allotment West Allotment - Hyde Hyde
Whitby Whitby - Warrington Rylands Warrington Rylands
Skelmersdale Skelmersdale - Bootle Bootle

League Cup

Leyton Orient Leyton Orient - Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
Newport County Newport County - Watford Watford
West Bromwich Albion West Bromwich Albion - Brentford Brentford
West Ham United West Ham United - Hull City Hull City
Luton Town Luton Town - Manchester United Manchester United

EFL Trophy

Shrewsbury Town Shrewsbury Town - Eendracht Hekelgem Eendracht Hekelgem
Stevenage Stevenage - Southampton U21 Southampton U21
Wigan Athletic Wigan Athletic - Liverpool U21 Liverpool U21
Oldham Athletic Oldham Athletic - Wolves U21 Wolves U21
Shrewsbury Town Shrewsbury Town - Newcastle Utd U21 Newcastle Utd U21
AFC Wimbledon AFC Wimbledon - Brighton U21 Brighton U21

Professional Development League

Sheffield Wed U23 Sheffield Wed U23 - Barnsley U23 Barnsley U23
Cardiff U23 Cardiff U23 - Bristol City U23 Bristol City U23
QPR U23 QPR U23 - Ipswich U23 Ipswich U23
Birmingham U23 Birmingham U23 - Crewe U23 Crewe U23

Club vriendschappelijk

Raith Rovers Raith Rovers TBA Stenhousemuir Stenhousemuir
Wrexham Wrexham TBA AFC Telford United AFC Telford United
Eastleigh Eastleigh - Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
Keith Keith - Elgin City Elgin City
H&W Welders H&W Welders - Glenavon Glenavon
Algeciras Algeciras - AD Ceuta AD Ceuta
Airdrieonians Airdrieonians - Albion Rovers Albion Rovers
Bangor Bangor - Portadown Portadown
Hereford Hereford - Solihull Moors Solihull Moors
Slough Town Slough Town - Aldershot Town Aldershot Town
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town - Boreham Wood Boreham Wood
Alloa Athletic Alloa Athletic - Stranraer Stranraer
Hampton & Richmond Hampton & Richmond - Sutton United Sutton United
Dartford Dartford - Dover Athletic Dover Athletic
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town Cancl. Wealdstone Wealdstone
Concord Rangers Concord Rangers - Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
Notts County Notts County - Harrogate Town Harrogate Town
Bath City Bath City ? - ? Yeovil Town Yeovil Town
Bedford Bedford ? - ? Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge ? - ? Concord Rangers Concord Rangers
Yeovil Town Yeovil Town - Bath City Bath City

Libertadores Cup

Barcelona Barcelona - Flamengo Flamengo
Tigre Tigre - Bolívar Bolívar
Estudiantes de Mérida Estudiantes de Mérida - Nacional Nacional
Junior Junior - Independiente del Valle Independiente del Valle
LDU Quito LDU Quito - São Paulo São Paulo
Deportivo Binacional Deportivo Binacional - River Plate River Plate

Vriendschappelijk

Frankrijk O17 Frankrijk O17 - Zwitserland O17 Zwitserland O17
Zwitserland O18 Zwitserland O18 Cancl. Georgië O18 Georgië O18

Botola 2

Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech - Chabab Atlas Khénifra Chabab Atlas Khénifra
Chabab Rif Hoceima Chabab Rif Hoceima - Chabab Ben Guerir Chabab Ben Guerir
Wydad Fès Wydad Fès - Racing de Casablanca Racing de Casablanca
Tihad Casablanca Tihad Casablanca - KAC Kénitra KAC Kénitra

Cupa României

Victoria Cumpăna Victoria Cumpăna - Axiopolis Axiopolis
Otelul Galati Otelul Galati - Focşani Focşani
Tunari Tunari - Afumaţi Afumaţi
CSA Steaua Bucureşti CSA Steaua Bucureşti - Popești-Leordeni Popești-Leordeni
Recolta Gheorghe Doja Recolta Gheorghe Doja - Făurei Făurei
Dacia Unirea Brăila Dacia Unirea Brăila - Viitorul Ianca Viitorul Ianca
Hușana Huși Hușana Huși - Sporting Lieşti Sporting Lieşti
Paşcani Paşcani - Ştiinţa Miroslava Ştiinţa Miroslava
Agricola Borcea Agricola Borcea - Înainte Modelu Înainte Modelu
Şomuz Fălticeni Şomuz Fălticeni - Bucovina Rădăuţi Bucovina Rădăuţi
CSM Bacău CSM Bacău - Ceahlăul Piatra Neamţ Ceahlăul Piatra Neamţ
Pucioasa Pucioasa - Flacăra Moreni Flacăra Moreni
Metalul Buzău Metalul Buzău - Blejoi Blejoi
Olimpic Zărneşti Olimpic Zărneşti - Municipal Braşov Municipal Braşov
Pobeda Stár Bišnov Pobeda Stár Bišnov - Dumbrăviţa Dumbrăviţa
Unirea Ungheni Unirea Ungheni - Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc
Crişul Chişineu Criş Crişul Chişineu Criş - Șoimii Lipova Șoimii Lipova
Sânmartin Sânmartin - Luceafărul Oradea Luceafărul Oradea
Ghiroda Ghiroda - Hunedoara Hunedoara
Sporting Roşiori Sporting Roşiori - Alexandria Alexandria
Industria Galda de Jos Industria Galda de Jos - Unirea Alba Iulia Unirea Alba Iulia
Unirea Bascov Unirea Bascov - Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti
Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei - Progresul Pecica Progresul Pecica
Viitorul Dăești Viitorul Dăești - Flacăra Horezu Flacăra Horezu
Metalurgistul Cugir Metalurgistul Cugir - Viitorul Şelimbăr Viitorul Şelimbăr
Unirea Dej Unirea Dej - U Craiova 1948 U Craiova 1948
Sighetu Marmaţiei Sighetu Marmaţiei - Sportul Şimleu Sportul Şimleu
Bisnov Bisnov - Dumbravita Dumbravita
Braila Braila - Viitorul Ianca Viitorul Ianca
Crişul Chişineu Criş Crişul Chişineu Criş - Șoimii Lipova Șoimii Lipova
Daesti Daesti - Horezu Horezu
FC Pucioasa FC Pucioasa - Moreni Moreni
Huşi Huşi - Sporting Lieşti Sporting Lieşti
Metalul Buzau Metalul Buzau - CS Blejoi CS Blejoi
Olimpic Zărneşti Olimpic Zărneşti - SR Brasov SR Brasov
Recolta Dorolț Recolta Dorolț - Făurei Făurei
Sighetu Marmatiei Sighetu Marmatiei - Simleul Silvaniei Simleul Silvaniei
Steaua Boekarest Steaua Boekarest - Popești-Leordeni Popești-Leordeni
Unirea Dej Unirea Dej - FC Bistriţa FC Bistriţa
Unirea Ungheni Unirea Ungheni - Odorheiu Odorheiu

Liga II Seria 1

Universitatea Cluj Universitatea Cluj - Unirea Slobozia Unirea Slobozia

FNL

Chrudim Chrudim - Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava

Beker

Baník Souš Baník Souš 0 Awarded 3 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice